Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie widzę potworów/zwierząt na serwerach 1.8


Ceglinio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak widać na screenshot'cie jesteś na lobby (w takiej poczekalni). Musisz wybrać serwer, a następnie wejść w portal, aby się na nim znaleźć. Nie jest to błąd minecraft'a, a jedynie serwer może mieć wyłączone potwory/moby. 

Opublikowano

Jak widać na screenshot'cie jesteś na lobby (w takiej poczekalni). Musisz wybrać serwer, a następnie wejść w portal, aby się na nim znaleźć. Nie jest to błąd minecraft'a, a jedynie serwer może mieć wyłączone potwory/moby. 

Czy ty wgl kiedyś grałeś na xyz? Chyba nie i widzę że lubisz nabijać posty.

U mnie wszystko dobrze widać więc nie gadaj głupot.

 

Wracając spróbuj usunąć folder .minecraft 

Opublikowano

Czy ten problem występuje tylko na tym serwerze? Z tego co się orientuję moby na owym serwerze to mpc, a plugin poprostu nie jest kompatybilzny z wersją 1.8. Zmień swoją wersję spowrotem na 1.7.x i wszystko powinno działać. To nie twoja wina - wina pluginu :)

qTyp0z6.png

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Więc tak spróbuj na innym serwie.

Reinstall minecraft.

Sprawdź inną wersję na tym serwerze.

Sprawdź na singlu czy widzisz te moby.

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Witaj!

 

W zaistniałej sytuacji najlepiej jest:

  • Kontakt z administracją serwera odnośnie rekomendowanej wersji gry,
  • Reinstalacja MineCraft'a,
  • Zmianę na wersję 1.7.X i sprawdzenie czy problem ciągle istnieje,
  • Sprawdzenie czy problem istnieje tylko na poszczególnym serwerze czy na każdym.

Pozdrawiam,

Vegox85.

Opublikowano

Nie obrazajcie go! Nwm co się stało ale to jest lobby mineplexa a tam są potwory. On nie nabija postow

Pamiętaj, jeśli czegoś chcesz, to możesz to zrobić. Zaczynając od robienia strony w html, kończąc na wchodzeniu do siedziby Microsoft, jako główny programista Windowsa :)

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...